Płyty kartonowo-gipsowe

 • NORGIPS GKB standardowa 12,5 mm

  Płyta przeznaczona jest do pokrywania ścian i sufitów w pomieszczeniach, gdzie wilgotność względna nie przekracza 70%. Posiada obłożoną kartonem i spłaszczoną dłuższą krawędź oraz równo obciętą krawędź krótką. Grubość i wytrzymałość tej płyty jest większa niż GKB standard 9,5mm.

  Wymiary płyty:
  Szerokość: 1200 mm
  Długość: 2000 - 3000 mm

 • NORGIPS GKB standardowa 9,5 mm

  Płyta przeznaczona jest do pokrywania ścian i sufitów w pomieszczeniach, gdzie wilgotność względna nie przekracza 70%. Posiada obłożoną kartonem i spłaszczoną dłuższą krawędź oraz równo obciętą krawędź krótką.

  Wymiary płyty:
  Szerokość: 1200 mm
  Długość: 2000, 2600 mm

 • NORGIPS GKBI impregnowana 12,5 mm

  Płyta przeznaczona jest do pokrywania ścian i sufitów w pomieszczeniach, gdzie wilgotność względna może przekraczać 70%, lecz nie więcej niż 85% i nie dłużej niż 12h na dobę. Posiada obłożoną kartonem i spłaszczoną dłuższą krawędź oraz równo obciętą krawędź krótką. Do rdzenia dodana jest substancja hydrofobowa (silikon, parafina).

  Wymiary płyty:
  Szerokość: 1200 mm
  Długość: 2600, 3000 mm

 • NORGIPS GKF ognioochronna 12,5 mm

  Płytę stosuje się w celu uzyskania dodatkowego zabezpieczenia przeciwpożarowego ścian, sufitów, słupów i dźwigarów w pomieszczeniach, gdzie wilgotność względna nie przekracza 70%. Posiada obłożoną kartonem i spłaszczoną dłuższą krawędź oraz równo obciętą krawędź krótką. Rdzeń zbrojony jest włóknem szklanym.

  Wymiary płyty:
  Szerokość: 1200 mm
  Długość: 2600, 3000 mm

 • NORGIPS GKF ognioochronna 15 mm

  Płytę stosuje się w celu uzyskania dodatkowego zabezpieczenia przeciwpożarowego ścian, sufitów, słupów i dźwigarów w pomieszczeniach, gdzie wilgotność względna nie przekracza 70%. Posiada obłożoną kartonem i spłaszczoną dłuższą krawędź oraz równo obciętą krawędź krótką. Rdzeń zbrojony jest włóknem szklanym. Odporność ogniowa tej płyty jest większa niż GKF 12,5 mm.

  Wymiary płyty:
  Szerokość: 1200 mm
  Długość: 2600 mm

 • NORGIPS GKFI ognioochronna impregnowana 12,5 mm

  Płytę stosuje się w celu uzyskania dodatkowego zabezpieczenia przeciwpożarowego ścian, sufitów, słupów i dźwigarów w pomieszczeniach, gdzie wilgotność względna może przekraczać 70%, lecz nie więcej niż 85%, jednak nie dłużej niż 12h na dobę. Posiada obłożoną kartonem i spłaszczoną dłuższą krawędź oraz równo obciętą krawędź krótką. Do rdzenia dodane są zbrojenia z włókna szklanego oraz substancja hydrofobowa (silikon, parafina).

  Wymiary płyty:
  Szerokość: 1200 mm
  Długość: 2600 mm

 • NORGIPS GKGV podłogowa 12,5 mm

  Płyta podłogowa przeznaczona jest jako podkład pod parkiet, płytki, pokrycia dywanowe itp. Posiada znaczną wytrzymałość na ściskanie. Składa się z rdzenia gipsowego wzmocnionego włóknem szklanym, który umieszczony jest między dwoma warstwami szczególnie wytrzymałego kartonu. Krawędź płyty jest równa, bez spłaszczenia.

  Wymiary płyty:
  Szerokość: 600 mm
  Długość: 2400 mm

 

TA STRONA UŻYWA COOKIE

X Nie pokazuj więcej
Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki